2020-01-19, sekmadienis, 06:09
 
 
 Tapk LSS nariu
Apklausa
Ar dažnai užeinate į šią svetainę
 
 
Narystė

Narystė

LSS nariais gali būti 18 metų sulaukę veiksnūs fiziniai asmenys ir (ar) juridiniai asmenys.

LSS gali turėti garbės narius, kurie renkami narių susirinkime.

Lietuvos statistikų sąjunga savo veikloje jungia statistikus - praktikus, mokslininkus ir studentus bei kitus statistikos duomenų vartotojus bendram šios srities problemų aptarimui ir sprendimui. Tarp sąjungos narių daugiausia yra atstovų iš Lietuvos statistikos departamento, Vilniaus universiteto, Kauno technologijos universiteto, Kauno medicinos universiteto, Lietuvos banko.

Tapti Lietuvos statistikų sąjungos nariu yra paprasta.

Reikia užpildyti LSS nario anketą (lss nario anketa.doc) ir atsiųsti Lietuvos statistikų sąjungai  el. paštu (statistikusajunga@gmail.com ).

Daugiau informacijos apie sąjungos narių priėmimą, išstojimą ir pašalinimą jūs galite surasti Lietuvos statistikų sąjungos įstatuose.

Metinis nario mokestis - 5 EUR. Studentai įstoję į LSS atleidžiami nuo nario mokesčio tol, kol tęsia studijas.

Parama LSS

Jūs galite paremti Lietuvos statistikų sąjungos veiklą aktyviai dalyvaudami sąjungos veikloje ir skirdami 2  procentus gyventojų pajamų mokesčio.

Ką reikia daryti?

Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos elektroninio deklaravimo sistemos ir atsisiųskite formą FR0512 v.2, taip pat galite ją atsisiųsti paspaudę nuorodą FR0512 v.2 ir ją išsaugodami. Užpildykite formą, naudodami tam skirtą programą ABBYY eFormFiller ir išsaugokite savo kompiuteryje. Išsaugotą formą reikia persiųsti Valstybinei mokesčių inspekcijai. Tai galima padaryti dar kartą prisijungus prie Elektroninio deklaravimo sistemos. Visą informaciją kaip naudotis Elektroninio deklaravimo sistema rasite puslapyje: http://deklaravimas.vmi.lt/PublicPages.aspx

Pildydami anketą nurodykite šiuos Lietuvos statistikų sąjungos duomenis:

10 laukelyje LSS kodą: 191959642

11 laukelyje organizacijos pavadinimą: LIETUVOS STATISTIKŲ SĄJUNGA

12 laukelyje adresą: Gedimino pr.29, 01500 Vilnius

15 laukelyje sąskaitos numerį: LT367044060001325246

2008 www.manosvetaine.lt